Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Monter maszyn

  • 06 listopada 2017

FIRMA: Trenkwalder

ZGŁOSZENIA: -

OBOWIĄZKI:

  • montaż mechaniczny maszyn i urządzeń,
  • realizowanie powierzonych zadań zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • chęć zaangażowania się w wykonywaną pracę,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do montażu maszyn,
  • znajomość mechanicznego rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • pracę na jedną zmianę.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.