Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Recepcjonista

  • 06 listopada 2017

FIRMA: LINK FHU

OBOWIĄZKI:

  • obsługa Klientów w Oddziale – telefoniczna i bezpośrednia w recepcji,
  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek Klientom,
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami.

WYMAGANIA:

  • wysoka kultury osobistej,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • dokładność,
  • samodzielność,
  • dobra znajomości obsługi komputera.

OFERUJEMY:

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pozytywną atmosferę pracy.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.