Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Laborant / BHP

  • 06 listopada 2017

FIRMA: Xella Polska Sp. z o.o.

ZGŁOSZENIA:  tel.0483847988

OBOWIĄZKI:

  • Kontrola jakości surowców stosowanych w produkcji,
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym,
  • Dobór i optymalizacja recept produkcyjnych,
  • Kontrola i odpowiedzialność za jakość wyrobów gotowych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z certyfikacją wyrobów,
  • Wsparcie w procesach BHP i administrowania procesami ochrony środowiska,
  • W ramach zastępstwa na wysyłce: wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych oraz sporządzanie dziennych zestawień i raportów sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane chemiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy kontroli jakości lub w laboratorium technologicznym / chemicznym min. 1 rok
  • Mile widziana znajomość technologii produkcji betonu
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania jakością, w tym normy np. PN-EN 771-4:2011
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz bhp,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (współpraca międzynarodowa)
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podwyższenia swoich kwalifikacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.