Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Samodzielna księgowa

  • 06 listopada 2017

FIRMA: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Paragraf

ZGŁOSZENIA: tel. 508000180

OBOWIĄZKI:

  • Samodzielna księgowość na programie Rewizor.

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pełnej księgowości, mile widziana znajomość programu księgowego REWIZOR.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na stałe, szkolenie, miła atmosfera pracy.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.