Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Researcher internetowy

  • 04 grudnia 2017

FIRMA: Welltoc sp. z o.o.

OBOWIĄZKI:

  • Komunikacja elektroniczna z kandydatami przez platformę internetową
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Orientacja na cel
  • Dyspozycyjność pięć dni w tygodniu po 8h
  • Samodzielność

OFERUJEMY:

  • Prace zdalną
  • Ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.