Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Nauczyciel w przedszkolu

  • 06 listopada 2017

FIRMA: Niepubliczne Przedszkole Montessori

OBOWIĄZKI:

  • praca z grupą przedszkolną.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe pedagogiczne,
  • doświadczenie zawodowe i wykształcenie kierunkowe pedagogiki M. Montessori będzie b.dużym atutem (min. teoretyczna zanajomość i chęć dalszego kształcenia)
  • pasja i szacunek do dzieci,
  • otwarty umysł,
  • pogodne usposobienie,
  • duża komunikatywność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczeni,
  • bardzo dobre warunki socjalne w nowym obiekcie, wsparce merytoryczne szkolenia,
  • miłą atmosferę pracy

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.