Lokalne informacje 24/h

na Lokalsi.Radom.pl

INFO

7 dni w tygodniu 24h

Lokalsi Radom

  • Informacje Lokalne
  • Radom Region
  • Wydarzenia
  • Konkursy
  • Po Godzinach

Utrudnienia w ruchu podczas przemarszu pielgrzymek

  • 04 sierpnia 2019

W sobotę i niedzielę (5-6 sierpnia 2019r) kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej na ulicach Radomia.

Jest to związane z wymarszem radomskiej pielgrzymki na Jasną Górę.

5 sierpnia (niedziela) pątnicy z Kozienic przejdą w godzinach 15:00-17:00 sprzed kościoła w Rajcu przez ulice Kozienicką, Żółkiewskiego, Kozienicką, Struga, 11 Listopada, Szarych Szeregów oraz Wernera do kościoła przy skrzyżowaniu z ulicą Dworską na Kapturze. W godzinach około 16:30-18:00 grupy pątników z Pionek oraz Zwolenia przejdą przez ulice Skaryszewską, Słowackiego i Idalińską - jedna przed kościół na Idalinie, druga dalej na Malczew..

 

6 sierpnia (poniedziałek) pątnicy z radomskich parafii będą kierować się w stronę Wyższego Seminarium Duchownego przy ulicy Młyńskiej. W godzinach od 7:00 do 9:30 należy spodziewać się utrudnień w ruchu kołowym między innymi na ulicach 11 Listopada, 25 Czerwca, św. Brata Alberta, Chrobrego, Gajowej, Gospodarczej, Jana Pawła II, Konopnickiej, Limanowskiego, Maratońskiej, Mieszka I, Mireckiego, Narutowicza, Okulickiego, Planowej, Podwalnej, Południowej, Rapackiego, Słowackiego, Szarych Szeregów, Toruńskiej, Warszawskiej, Wierzbickiej oraz Wjazdowej.

 

W godzinach około 8:00-11:00 (w trakcie dojścia poszczególnych grup oraz podczas mszy świętej obok seminarium) wjazd w ulicę Młyńską może być dopuszczony jedynie dla pojazdów upoważnionych przez organizatorów pielgrzymki..

W godzinach około 8:00-11:00 (w trakcie dojścia poszczególnych grup oraz podczas mszy świętej obok seminarium) wjazd w ulicę Młyńską może być dopuszczony jedynie dla pojazdów upoważnionych przez organizatorów pielgrzymki.

Około godz.11:00 nastąpi wyjście wszystkich grup z placu przy seminarium ulicami Nadrzeczną, Starokrakowską i Krychnowicką w kierunku Kowali. Na całej tej trasie ruch kołowy będzie znacznie utrudniony do około godziny 12:30. Może to powodować duże opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 17 (będą one jeździć w tym rejonie stałą trasą).

Czytany 1638 razy